Współrzędnościowa maszyna pomiarowa HandyPROBE | ITA-Polska.com.pl

Maszyny pomiarowe to innowacyjne urządzenia, które bardzo często stosowane są współcześnie w branżach produkcyjnych, tj. np. linie produkcyjne podzespołów motoryzacyjnych czy produkcje zajmujące się tworzeniem elementów konstrukcyjnych do samolotów. Dbałość o detaliczność pomiarową ma więc ogromne znaczenie. Maszyna pomiarowa HandyPROBE to nowoczesne rozwiązanie, które jest w stanie zapewnić metrologiczną dokładność, wysoką stabilność i powtarzalność w różnych warunkach produkcyjnych.

Maszyna pomiarowa HandyPROBE
obrazek prezentujacy

Maszyna CMM HandyPROBE - czym się cechuje?

Maszyna CMM HandyPROBE to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań pomiarowych. Jest urządzeniem przenośnym i bezprzewodowym. Posiadana zintegrowaną technologię TRUaccuracy, która zapewnia stabilność i dokładność pomiarową. Detaliczne pomiary mogą być wykonywane w różnych warunkach produkcyjnych — niezależnie od wibracji czy różnic temperaturowych, jakie znajdują się w danym pomieszczeniu. Urządzenie zostało wyposażone w zoptymalizowane oprogramowanie VXinspect, które posiada intuicyjny interfejs.

Specyfikacja maszyny CMM HandyPROBE

Zakup współrzędnościowej maszyny pomiarowej to wieloletnia inwestycja. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie, warto więc kompleksowo zapoznać się z poszczególnymi parametrami technicznymi tego typu sprzętu. Na stronie ita-polska.com.pl można znaleźć szereg informacji na temat modelu CMM HandyPROBE. Firma stworzyła detaliczny opis produktu, a także zamieściła istotne informacje na temat rodzaju i sposób działania oprogramowania, specyfikacji czy kompatybilności urządzenia z komputerem zapisującym parametry kalibracji.

Współrzędnościowa maszyna pomiarowa HandyPROBE - szkolenie produktowe

Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto zweryfikować dostępne na rynku oferty i wybrać sprzedawcę, który posiada wieloletnie doświadczenie w dystrybucji rozwiązań technicznych z działu metrologii przemysłowej. Dbałość o aspekt szkoleniowy przy zakupie innowacyjnych rozwiązań jest niezwykle istotna. W przypadku współpracy z firmą ita-polska.com.pl można liczyć na profesjonalne szkolenie z zakresu użytkowania HandyPROBE. Istnieje także możliwość doboru miejsca prezentacji urządzenia. Prezentacja może odbyć się u klienta, w ITA lub poprzez połączenie zdalne.