Ręczny skaner 3D HandySCAN | ITA-Polska.com.pl

Technologia laserowa jest współcześnie z powodzeniem wykorzystywana przy produkcji urządzeń pomiarowych. Możliwość skanowania z dużą dokładnością i rozdzielczością znacząco usprawnia proces dokonywania pomiarów w celach inspekcyjnych, a także w ramach czynności związanych z inżynierią odwrotną. Ręczny skaner 3D HandySCAN to innowacyjne rozwiązanie marki Creaform. Krótki czas wdrożenia, wysoka powtarzalność, odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz innowacyjne oprogramowanie systemowe to główne zalety tego produktu.

Ręczny skaner 3D HandySCAN
obrazek prezentujacy

Czym wyróżnia się skaner ręczny HandySCAN 3D?

Jak sama nazwa wskazuje, skaner HandySCAND 3D działa w oparciu o technologię laserową 3D. Cechuje się lekkością i łatwością użytkowania dzięki zoptymalizowanemu systemowi. Klasyfikowany jest jako skaner metrologiczny. Urządzenie posiada wszelkie, niezbędne atesty i posiada certyfikat potwierdzający jego wysoką jakość. Wyróżnia się możliwością skanowania powierzchni bez konieczności ich wcześniejszego przygotowania. W przypadku współpracy z firmą ITA można liczyć na profesjonalną prezentację urządzenia.

Skaner HandySCAN 3D - specyfikacja

Pozycjonowanie skanera w przestrzeni odbywa się za pomocą punktów referencjach. Niezaprzeczalną zaletą tego rozwiązania jest szybka prędkość pomiarowa. W przypadku standardowej wersji (HandySCAN BLACK™) wynosi ona 800 000 pkt/s. Nowa generacja tego urządzenia, czyli HandySCAN BLACK™|Elite, wykazuje prędkość pomiarów na poziomie 1 300 000 pkt/s. Na stronue ita-polska.com.pl można zapoznać się z obszerną specyfikacją skanera. Oprócz tego, na stronie znajduje się także szczegółowy opis oraz pełnowymiarowa broszura informacyjna do pobrania.

Cechy HandySCAN 3D

Łatwość obsługi, intuicyjne oprogramowanie, wysoka powtarzalność oraz szybkość w dokonywaniu pomiarów to główne cechy linii produktów HANDY SCAND 3D od producenta Creaform. Decydując się na zakup skanera metrologicznego, warto kompleksowo zapoznać się z jego specyfikacją. Istotnym aspektem jest także dbałość o dobór odpowiedniego dystrybutora, który zapewni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenie produktowe oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie trwania współpracy.